Günün Kahramanları

Securitas olarak kendimize çizdiğimiz yol haritasında hedeflerimize ulaşmak için alanında uzman kişileri işe yerleştirmenin, gelişimlerini sağlamanın ve çalışan bağlılığı/ tutundurma faaliyetlerimizin katkısıyla uzun yıllar birlikte çalışmanın değerine inanıyoruz. 

Çalışan bağlılığı/ tutundurma faaliyetlerimiz kapsamında 2012 yılından bu yana “Günün Kahramanları”nı seçiyor ve onları senede bir kez gerçekleştirdiğimiz törenle ödüllendiriyoruz.

Günün Kahramanları, Securitas’ın misyonuna, değerlerine ve Etik Kodu’na sıkı sıkıya bağlı olan; Türkiye’nin dört bir yanında 7 gün 24 saat, görev yaptıkları projelerde insanların kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlayan; büyük ve küçük eylemler ile işlerinde kahraman gibi davranarak fark yaratan çalışanlarımızdır.

Günün Kahramanları yalnızca eylemleriyle fark yaratmakla kalmayıp, Güvenlik Sektörünün önemini ve değerini vurgulamakta, özel güvenlik mesleğini sahiplenen ve layıkıyla yerine getiren diğer çalışanlarımızı da temsil etmektedir.

Securitas Ailesi'ne Katılın
*
*
*
*
*
*

Özel Güvenlik Kimlik Kartınız Var Mı?

*
*

Özel Güvenlik Kimlik Kartı Türünüz Nedir?

*
*
*
*

Kişisel verileriniz, Gizlilik ve Çerez Politikalarımızda belirtilen şekilde işlenecektir. Politikalara buradan göz atabilirsiniz. Formu göndererek, kişisel verilerinizin Securitas tarafından kullanılmasına izin vermiş sayılırsınız.