Sıcaklık ve Geçiş Kontrolleri

Sıcaklık ve Geçiş Kontrolleri, kalabalık alanlara giriş yapan ziyaretçilerin geçiş noktalarında cihaza tanımlanan sıcaklık derecesinden farklı olup olmadığını saptarken, geçiş kontrol çözümü ile de güvenlik konusunda kolaylık sağlar.

 

Sıcaklık ve Geçiş Kontrolleri, kalabalık alanlara giriş yapan ziyaretçilerin geçiş noktalarında cihaza tanımlanan sıcaklık derecesinden farklı olup olmadığını saptarken, geçiş kontrol çözümü ile de güvenlik konusunda kolaylık sağlar. Tek bir cihaz üzerinde ölçümü sıcaklık ölçerken, geçiş kontrol çözümü ile de temassız kontrol imkanını sunan bir güvenlik hizmetidir.

Geçiş noktalarına yerleştirilmesiyle belirlenen sıcaklıktan normal değerler üzerinde olan kişileri belirler ve girişini engeller. Ayrıca maske takımı mecburi olan alanlarda, maske takmayan ziyaretçilerin giriş kontrolünü de sağlamış olur. 

Geçiş noktalarına ve turnikelere yerleştirilen sıcaklığa duyarlı geçiş kontrol çözümü, akıllı sensörleri sayesinde düşük aydınlatma koşullarında dahi tespit eder. duyarlı geçiş kontrol çözümleri sayesinde güvenli bir alan oluşturmada yardımcı olur.

Temassız kontrol avantajı ile sosyal mesafeyi de korur. Özellikle rezidanslar, yüksek güvenlik gerektiren fabrika veya şantiyeler gibi insan popülasyonun fazla olduğu mekanlarda kullanılması gerekli hale gelmiştir. Teknolojinin en etkin olduğu alanlardan biri de kuşkusuz güvenlik çözümleridir. Sıcaklığa Duyarlı Geçiş Kontrol Çözümü tek cihaz üzerinde, bulaşıcı hastalıklar olduğu dönemlerde temassız bir geçiş kontrolünü elinizde bulundurur. 

Akıllı sensörleri, sıcaklığı kolaylıkla ölçme ve geçiş kontrol çözümü ile temassız geçiş kontrolünü tek bir cihazda sağlayan Sıcaklık ve Geçiş Kontrolleri, ziyaretçilerinizin durumlarını kolaylıkla tespit eder.