Entegre Güvenlik Çözümleri

Güvenlik hizmetleri sektöründe, bilgi lideri Securitas, hizmet karmasını tek bir çatı altında topladığı Entegre Güvenlik Çözümleri ile işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun güvenlik senaryolarını yaratıyor.

Entegre Güvenlik Çözümleri'nin Faydaları Nelerdir?

 

Köklü geçmişi, bilgi lideri misyonu ve uluslararası alandaki başarıları ile tam olarak güvenlik hizmetlerinin maksimize edilmesi gereken noktada devreye giren Entegre Güvenlik Çözümleri, hem çalışanlarını hem de müşterilerini ortak bir potada buluşturacak bütünleşik bir sistem yaratıyor.

 

Entegre Güvenlik Çözümlerinin Kapsamı

Birbiri ile iç içe geçmiş kurguları ile dikkat çeken Entegre Güvenlik Çözümleri, Securitas Türkiye bünyesindeki ilgili Şirketleri marifetiyle tek bir muhatap ile işletmenizin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Global deneyim anlayışı ile hazırlanan bu yeni model, 5 farklı yapı taşını bir araya getiriyor. Bu yapı taşları;

Müşteri ve fayda odaklı ortaya çıkarılan ve Securitas Güvenlik Metodolojisi ile hayata geçirilen senaryolar, ihtiyaç sahibi işletmenin temel yapı taşlarını, organizasyon yapısını ve fiziksel koşullarını detaylı olarak analiz ediyor. Zahmetli ve karmaşık bir sistem kurulumunu, kişiselleştirilmiş bir güvenlik deneyimi haline dönüştüren bu sistem, aynı zamanda verilen eğitimlerle güvenlik personelini devamlı olarak destekliyor.

Bağımsız ve ayrı olarak yürütülen süreçlerin tek elde toplanmasını sağlayan Entegre Güvenlik Çözümleri’nin avantajları, işletmelerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre sınıflandırılıyor. Rekabetçi pazarda ortaya çıkan yeni oluşumları, sektörlerin iç dinamiklerinde meydana gelen değişimleri ve teknoloji alanında yapılan atılımları, güvenlik sektörünün kanun ve yönetmelikleri çerçevesinde yakından takip eden Securitas, farklı risk gruplarına özel bütünleşik çözümler üretiyor.

 

 

Optimum maliyete ve dinamik bir çalışma ortamına sahip olan bu çözümler, aynı zamanda uzmanlık alanlarına göre seçilmiş kalifiye güvenlik personeli ile bir araya getiriliyor. Bu sayede hem güvenliklerini hem de günlük yönlendirme işlemlerini uzman bir kadroya emanet eden işletmeler, güvenlik hizmetlerinden maksimum fayda sağlıyor. 

Bize ulaşın
*
*
*
Verileriniz Nasıl İşlenir?

İş başvuruları için lütfen "Bize Ulaşın" alanlarında yer alan formları kullanınız. Bu alanlardan gönderilen iş başvuruları dikkate alınmayacaktır.