Acil Yardım Kiosku

Özel bir acil yardım ünitesi

Securitas Uzaktan İzleme Alarm Hizmetleri A.Ş olarak işimiz her zaman riskleri minimuma indirmek ve olaylar gerçekleşmeden önce önlem almaktır.

Securitas Uzaktan İzleme Alarm Hizmetleri A.Ş olarak çalışma prensiplerimizden hareketle geliştirdiğimiz Acil Yardım Kiosku çözümümüzle, acil bir durum yaşanması halinde hızlıca yardım alınabilmesini sağlarız. Tarafımızdan özel olarak tasarlanmış özel olarak tasarlanmış bu acil yardım haberleşme ünitesi sayesinde, yardım ihtiyacı olan kişi kiosk üzerinde bulunan tuşa bastığında Securitas Uzaktan İzleme Merkezi ile hem sesli hem de görüntülü iletişime geçer.

Uzaktan izleme operatörü, kişi ile görüşerek duruma dair bilgi almaya çalışır. Kule üzerinde bulunan ek kamera aracılığıyla görüşme sırasında kişinin ve çevrenin görüntüsü izleme merkezince izlenerek değerlendirilir. 

Acil durumun özelliğine göre, Securitas Uzaktan İzleme Merkezi tarafından bölgeye en yakın güvenlik ekibi, kolluk kuvvetleri ya da sağlık/itfaiye hizmetlerine ve önceden belirlenmiş tüm diğer yetkililere durum hakkında bilgi verilir. Bu çözüm, 4.5G veri aktarımı sayesinde sadece elektrik bağlantısı yapılarak hızla kurulup devreye alınabilir.

Yeni Tasarımı ile Acil Yardım Kiosku

 

 

Herhangi bir acil durumda Securitas Uzaktan İzleme Merkezi ile iletişime geçilerek kişiye ve duruma en uygun şekilde destek sağlanır. Risk altındaki kişi ile sesli iletişim kurularak panik anında sakin kalması sağlanmaya çalışılır.

Bu hizmet, özellikle alışveriş merkezleri veya büyük endüstriyel tesisler gibi kalabalık alanlarda, ya da tenha ve uzak lokasyonlarda gerçekleşebilecek olası tehlike anlarında hızlı yardım ulaştırılması için kullanılır. Halka açık alanlarda engelli, hasta veya yaşlı ziyaretçiler veya çocuklar gibi zaman zaman yardıma ihtiyaç duyabilecek özellikte ziyaretçilere destek olmada da etkili bir güvenlik çözümüdür.

Bize ulaşın
*
*
*
Verileriniz Nasıl İşlenir?

İş başvuruları için lütfen "Bize Ulaşın" alanlarında yer alan formları kullanınız. Bu alanlardan gönderilen iş başvuruları dikkate alınmayacaktır.