Securitas security officers at windmill in Turkey

Securitas Türkiye'ye Hoşgeldiniz

Teknoloji ve bilgiyi, hizmetlerine entegre ederek hızla büyüyen Securitas, Türkiye pazarında bilgi lideri misyonunu koruyor. Pazara, uluslararası kalite ve deneyimlerini, yerellikle birleştirerek öncülük ediyor.

Securitas Türkiye, endüstriyel tesislerden perakende zincirlerine, turizmden enerjiye, alışveriş merkezlerinden havacılığa kadar 26 farklı sektörden 1000'in üzerinde iş ortağına, 75 ilde, 2900 hizmet noktasında; bünyesindeki ilgili Şirketler marifetiyle güvenlik, uzaktan izleme, kontrol destek, resepsiyon, risk yönetimi, danışmanlık, itfaiye vs hizmetler sunar. Securitas Türkiye’nin 11 bölge müdürlüğü, 70 şube müdürlüğü ve 20 bin çalışanı bulunmaktadır

  • Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. - Securitas Güvenlik Hizmetleri, 5188 sayılı yasaya bağlı olarak faaliyetlerini sürdürerek, özel güvenlik hizmetleri sunar.
  • Securitas Entegre Güvenlik Çözümleri ve Hizmetleri A.Ş. - Köklü geçmişi, bilgi lideri misyonu ve uluslararası alandaki başarıları ile tam olarak güvenlik hizmetlerinin maksimize edilmesi gereken noktada devreye giren Entegre Güvenlik Çözümleri, hem çalışanlarını hem de müşterilerini ortak bir potada buluşturacak bütünleşik bir sistem yaratıyor.
  • Securitas Uzaktan İzleme ve Alarm Hizmetleri A.Ş. - 1995 yılında kurulan firma, Türkiye'nin ilk alarm izleme merkezlerindendir. Ankara ve İstanbul'da birbirini yedekleyen veri ve izleme merkezleri ile faaliyetlerini sürdürür.
  • Securitas Kontrol ve Destek Hizmetleri A.Ş. - Açma, kapama, elektronik sistem kurulumu ve kontrol etme gibi farklı hizmetlerde aracı konumunda bulunan Securitas Kontrol Hizmetleri, tamamlayıcı hizmetler sunar.
  • Securitas İtfaiye Hizmetleri A.Ş. - Acil durum müdahale ekipleri sayesinde doğal afetlerle mücadele konusunda danışmanlık hizmeti veren Securitas İtfaiye, çevre güvenliği, yangın tüpleri dolumu, bakımı ve satışı hizmetlerinin yanı sıra, projelendirme, yangın mühendisliği gibi alanlarda da danışmanlık faaliyetlerini sürdürür.
  • Securitas Risk Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. - Securitas Risk Yönetimi ve Danışmanlık, güvenlik alanında danışmanlık, eğitim, denetim hizmetleri sunar.
  • Koru Bina Yönetimi Ser.Dan.Hiz.San. Ve Tic. A.Ş. Sernet Danışmanlık Hizmet ve Tic. A.Ş. - Bina, konser salonu, fuar ya da açık hava alanları gibi bölgelerdeki idari iş ve hizmet faaliyetlerini yürüten Koru Bina Yönetimi A.Ş., resepsiyon, idari işler personeli hizmetleri sunar.

özel güvenlik, uzaktan izleme, kontrol destek, resepsiyon, risk yönetimi ve danışmanlık, itfaiye hizmetleri sunar.

Daha fazla bilgi için:

Securitas Türkiye’nin 11 bölge müdürlüğü, 70 şube müdürlüğü ve 20 bin çalışanı bulunmaktadır.

Bize ulaşın
*
*
*
Verileriniz Nasıl İşlenir?

İş başvuruları için lütfen "Bize Ulaşın" alanlarında yer alan formları kullanınız. Bu alanlardan gönderilen iş başvuruları dikkate alınmayacaktır.