Enerji

Segmente özgü bir şekilde oluşturduğumuz “Risk Değer Zinciri” ile iş ortaklarımıza özel çözümler sunuyoruz.

Securitas, hizmet verdiği enerji segmentinde: üretim, dağıtım, enerji nakil hatları faaliyetlerini kapsayan, iş süreçlerindeki güvenlik risklerini ve ihtiyaçlarını analiz ediyor. Enerji üretim, dağıtım ve iletim hatlarının genelde mücavir alanlarda bulunması, iletişim ve enerji kablo hattı kurulması mümkün olmayan arazilerde, mobil elektronik güvenlik sistemleri sunuyor.

Risk Değer Zinciri

Securitas, enerji segmentinde yer alan iş ortaklarına, bu segmente özgü bir şekilde oluşturduğu Risk Değer Zinciri ile çözümler sunuyor.. Bu zincir farklı alanlarda tehdit oluşturabilecek risklerin analizini açık bir şekilde ortaya çıkarır ve riskleri derecelendirerek önlemlerin durumunu da şekillendirir. “Risk Değer Zinciri” her projeye özel olarak ana başlıkları ve olayları içerecek şekilde detaylandırılır.

Securitas, Türkiye’nin her bölgesinde enerji sektörüne verdiği hizmeti; rüzgar gülleri, enerji santralleri ve dağıtım alt segmentlerinde sunuyor.

Bize ulaşın
*
*
*
Verileriniz Nasıl İşlenir?

İş başvuruları için lütfen "Bize Ulaşın" alanlarında yer alan formları kullanınız. Bu alanlardan gönderilen iş başvuruları dikkate alınmayacaktır.