Finans

Tüm ülkeye yayılmış banka şubelerine, yaygın yapılanmamızın avantajlarını sunuyoruz.

Securitas, Finans segmentinde yer alan iş ortaklarına birbirinden farklı çözümler sunuyor. Securitas, yapıları itibariyle tüm ülkeye yayılmış şubelerinde aynı kalite ve standartta güvenlik hizmetine ihtiyaç duyan bankalara, ihtiyaç duydukları yüksek standartta, etkin ve kaliteli hizmeti sunuyor. Finans segmentinde hizmet almayı tercih eden iş ortaklarına, 8 Bölge Müdürlüğü ile hizmet veren Securitas, yaygın yapılanmasının avantajlarını sunuyor.

Securitas’ın finans segmentine sunduğu ürün ve çözümler arasında akıllı kamera sistemleri, birim ve şubelerin koruma ve güvenliğinin sağlanması amacıyla silahlı özel güvenlik görevlisi sağlanması, taşınmazların korunması, para ve değerli eşya nakilleri ile ATM’lere para yükleme faaliyetlerine nezaretçi olarak özel güvenlik görevlisi sağlanması, Securitas Uzaktan İzleme ve Alarm Merkezi tarafından takip sağlanması, Smart M (PDA) cihazı ile denetleme, devriye kontrol, bilgilendirilme ve raporlama yapılması, profil analizi/ takibi sağlanması yer alıyor.

Finans Segmentine Özel Çözümlerimiz

Securitas’ın finans segmentine sunduğu ürün ve çözümler arasında taşınmazların korunması, para ve değerli eşya nakilleri ile ATM’lere para yükleme faaliyetlerine nezaretçi olarak özel güvenlik görevlisi sağlanması, Securitas Uzaktan İzleme ve Alarm Merkezi tarafından takip sağlanması, profil analizi/ takibi sağlanması yer alıyor.

Sizi arayalım.