Havacılık

Dünyada 34 ülkede 210 havalimanında güvenlik hizmeti sunuyoruz.

Securitas, günde binlerce kişinin giriş-çıkış yaptığı havalimanlarında oldukça hassas olan güvenlik uygulamalarını titizlikle yerine getiriyor.  Securitas Havacılık Grubu, güvenlik hizmetlerindeki kaliteyi ve ECAC standartlarını sağlamak için Aviation Bussines Center (Havacılık İş Merkezi / ABC) çatısı altında Securitas’ın hizmet verdiği havalimanlarına destek veriyor. Segment liderlerinin katıldığı toplantılar düzenli olarak yapılıyor, sektörel gelişmeler takip ediliyor ve ülkeler arası bilgi transferi sağlanıyor. Ayrıca Havacılık Grubu Kalite Müdürlüğü’nün bünyesinde oluşturulan SAAP timi marifetiyle de çeşitli denetimler yapılıyor.

Securitas Türkiye havacılık segmentinde, her geçen gün farklı uygulamalar ile hizmet sahasını ve konularını geliştiriyor. Havalimanı güvenliğinde güvenlik alanındaki uzmanlığın yanı sıra iletişim ve insan kaynakları ile ilgili; çalışanların gelişim ve aidiyetlerini, yolcuların ise memnuniyetini hedef alan projeler geliştiriyor ve uyguluyor.

Securitas'ın Dünyadaki Havacılık Sektörü Uygulamaları için detaylı bilgi için: 

https://www.securitas.com/our-offering/security-services/aviation-security/ 

Bize ulaşın
*
*
*
Verileriniz Nasıl İşlenir?

İş başvuruları için lütfen "Bize Ulaşın" alanlarında yer alan formları kullanınız. Bu alanlardan gönderilen iş başvuruları dikkate alınmayacaktır.