Turizm ve Otelcilik

Global bilgisini, yerel uzmanlık ile bir araya getiren Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile Turizm ve Otelcilik sektöründeki Özel Güvenlik ihtiyacına en doğru şekilde cevap vermeyi amaçlıyor.

Güvenlik hizmetleri açısından kendine has ve özel hassasiyetleri barındıran Turizim ve Otelcilik segmenti, gelişmiş güvenlik çözümleri sayesinde güçlü bir yapıya kavuşuyor.

Ana faaliyet alanı müşteri memnuniyeti olan bu sektörde tespit edilen güvenlik çözümleri, müşteri konforunun önüne geçmeyecek ve hizmet alanlarını güvence altına alacak şekilde kurgulanıyor. Gerektiğinde otellere konuk olarak gelen özel müşteriler için de kurgulanabilecek özel güvenlik çözümleri ile de Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığıyla turizm sektörünü güvence altına alıp personel eğitimleri ile de işletmelere yardımcı oluyor.

Güçlü CCTV özellikleri, senaryolu yangın alarmları, profiling çözümleri ve Entegre Güvenlik Çözümleri ile diğer özel güvenlik firmaları arasından sıyrılan Securitas, otel güvenliği için en doğru şekilde cevap vermeyi amaçlıyor.

Bu kapsamda “Securitas Güvenlik Metodoloji Esaslarına” uygun olarak yapılan “Risk Analizi” ile her bir hizmet noktasına özel riskler ölçülebilir değerlerle tespit edilmekte ve çözüm önerileri tarafımızdan hazırlanmaktadır.

Günümüzde, güvenlik hassasiyetlerinin artışıyla birlikte müşterilerin konfor beklentisinin yanında “kendilerini güvende hissetme” beklentilerine de katkı sağlayacak bir çalışma ile; prosedür ve kurallar, fiziki tedbirler, elektronik tedbirler ve güvenlik görevlisi entegrasyonu ile ;

  • Akıllı kamera sistemleri,
  • Alarm sistemleri,
  • Uzaktan izleme hizmetleri,
  • Özel yazılımlı el terminalleri,
  • Elektronik denetim formları,
  • Sanal devriye sistemleri,
  • Mobil kamera sistemleri
  • Biyometrik geçiş kontrol sistemleri

gibi teknoloji tabanlı çözümlerimiz bir güvenlik mühendisliği yaklaşımıyla uzman personelimiz tarafından oluşturulmaktadır.

Turizm ve Otelcilik Segmentine Özel Çözümlerimiz

Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığıyla turizm ve otelcilik segmentine sunduğu çözümler arasında güçlü bir CCTV hizmeti ilgili kanun ve mevzuatın öngördüğü şekilde, senaryolu yangın alarmı ve profiling çözümleri yer alıyor.

Bize ulaşın